Menu
Your Cart

Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir...

Tütünlü Mix Aromalar

517
Yakında
Marka: Fog Secret Model: FSTM-517
TurkBuhar 517Orta sert dengeli bir tütün harmanı...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-14Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüket..
89,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-BNS
TurkBuhar BensonYumuşak içimli tütün harmanı tadını bu aromada bulabilirsiniz....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırar..
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-BHT
TurkBuhar Black Honey TobaccoKremalarla yumuşatılmış tatlı bir tütün deneyimi…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  8-12%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sür..
89,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-BMPLS
TurkBuhar Black Mile +  Vanilya Lezzetiyle Bezenmiş Çikolatalı Puro Lezzeti.Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %5-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kul..
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-BLNDDTBCC
TurkBuhar Blended TobaccoBirçok farklı tür tütün yaprağının dengeli bir şekilde harmanlandığı başarılı bir karışım....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %1-4 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılm..
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-BMCGR
TurkBuhar BM CigarPuro tütünü tadını sevenler için...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tük..
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-BSTBC
TurkBuhar BS TabacDaha aromatik ve yumuşak içimli tütün aroması sevenler için…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırara..
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-BRLY
TurkBuhar BurleyZengin ve pürüzsüz tütün aroması…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir beşer ..
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-CPTNTBC
TurkBuhar Captain's TabacVanilya, karamel ve hafif çikolata notalarıyla harmanlanmış zengin Amerikan pipo tütünü karışımı…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına ku..
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-CBLND
TurkBuhar Ceasers BlendKrallara layık tütün harmanı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir beş..
89,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-CHRRYCGR
TurkBuhar Cherry Cigar...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez...
99,90TL
Marka: Fog Secret Model: FSTM-CGR
TurkBuhar Cigar  Bu aromayı tek başına kullanabileceğiniz gibi karışımlarınızda da harika bir temel olarak kullanabilirsiniz. Cigar aromasını meyve, alkol veya baharat aromaları ile birlikte denemenizi öneririz. Her şekilde harika bir karışım olacaktır. Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-8Demlenme : Ya..
99,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 51 (5 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.