Menu
Your Cart

Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir...

Smok RPM 2 - 0.6 Ω Coil

Smok RPM 2 - 0.6 Ω Coil
New Yakında
Smok RPM 2 - 0.6 Ω Coil

Smok RPM 2 - 0.6 Ω Coil

Smok ROM2  Coil, Smok RPM2 Pod Kiti için üretilmiştir. Smok RPM 2 Coil için DC 0.6 ohm MTL Coil içermektedir. Smok  RPM2 Coil RPM Kartuşu için son derece uyumludur. Her pakette 5 adet bulunur.

SMOK RPM2 pod sistemi ile uyumludur. Bastırmalı coil kurulumu sağlayan SMOK RPM 2 yedek coiller, bobinlerinizi değiştirmenin kolay ve rahat bir yolunu sunar.


Uyarı: Bu coiller sub ohm dirençli olarak mevcuttur (1.0 Ohm'un altındaki coiller), ancak yüksek VG e-sıvıyı desteklemezler. Coiller üzerindeki küçük fitilleme delikleri, daha kalın e-sıvının coili yeterince hızlı doyurmasına izin vermeyecektir, bu kuru vuruşlara ve yanmış coillere neden olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kartuş veya Atomizerinize Likit ile Doldurduktan Sonra Kartuş İçerisindeki Seramik/Pamuk Malzemelerinin Likiti Tam Emmesi İçin Minimum 20 Dakika Bekleyin. Bu Bekleme esnasında Coilin Yanmaması İçin Cihazı Kullanmayın.
  • Ürünü teslim aldığınızda paketi lütfen video kaydı alarak açın / çalıştırın. Ürünün jelatinli ambalajından arızalı çıkması durumunda değişim garantisi vermekteyiz. Normal şartlar altında ürün tek kullanımlık, değişim ve garantisi olmayan bir üründür.
800,00TL
  • Stok:: Yakında
  • Model: SMK-RPM2-06
Etiketler: Smok , Coil
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.