Menu
Your Cart

Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir...

TurkBuhar Blog RSS Feed

03 Ara Evde Likit Yapmalı mıyım?
TürkBuhar 0 738
Kullanıcılar arasında Evyap olarak adlandırılan evde likit yapımı, ülkemizde çokça rağbet gören bir işlem. Kişinin kendisinin yaptığı ve içerisinde hangi ürünlerin hangi oranda olduğunu ve özen gösterdiği hijyen şartlarını bildiği evyap likitlerin, bu özelliğinin yanında her kullanıcıya göre değişkenlik gösteren damak tadına uygun likitlerin de yap..
03 Ara Chemnovatic
TürkBuhar 0 387
Chemnovatic, Avrupalı, merkezi Polonya'da bulunan profesyonel bir kimya firmasıdır. Şirket merkezi Lublin'de bulunmaktadır. Firma, yüksek kaliteli saf nikotin, nikotin bazları, aroma ve katkı maddeleri üretimi yapmaktadır. Tüm CHEMNOVATIC ürünleri, Polonya'daki GMP sertifikalı üretim tesislerinde, yalnızca Avrupa menşeli sertifikalı malzemelerden ü..
03 Ara Perfumer's Apprentice
TürkBuhar 0 150
Perfumer's Apprentice, yani Türkiyede bilinen adıyla TPA firması 2004 yılında California da bir çatı katında küçük bir işletme olarak kuruldu. Bu firma başlangıçta insanların parfümeri ve kimya hakkında eğitim görebileceği ve  sayısız koku bileşenlerini deneyimleyebilecekleri atölyeler ve sınıflardan oluşmaktaydı. Şu anda, öğrencilerine Parfümerler..
03 Ara Sigma Aldrich
TürkBuhar 0 179
SIGMA-ALDRICH, 1975 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Yaşam bilimleri ve ileri teknolojide dünya lideri gösterilir. Biyokimyasalları ve organik kimyasalları, kitleri ile birlikte bilimsel ve genomik araştırmalarda, ilaç geliştirmede, biyoteknolojide, hastalık tanısında ve farmasotik anahtar bileşikler olarak eczacılıkta ve diğer ileri teknoloji ..
03 Ara Bitkisel Gliserin Nedir?
TürkBuhar 0 449
Gliserinin, diğer adı ile gliserol; polar organik bir trihidroksi alkol türevidir. Sıvı formdadır, zehirli değildir ve hafif tatlıdır. Gliserin alkol ve su ile karışır, asetonun içerisinde çözünür. Kısacası bir şeker alkolüdür ve kaynama noktası oldukça yüksektir. Yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir ve hacminin tam 4 katı suyu absorbe edebilir.G..
03 Ara Propilen Glikol Nedir?
TürkBuhar 0 418
Propilen glikol, ticari endüstride birçok kullanım alanı olan petrol yağı türevi bir bileşiktir. Berrak ve renksiz bir solventtir, kokusuzdur ve belirli bir tat tarifi bulunmamaktadır. Propilen glikol düşük uçuculuğa sahiptir, suyla, alkolle ve eterle karışabilir. Nötral ve higroskopiktir. Propilen glikol, etanolle aşağı yukarı eşit güçte bir mikro..
03 Ara Nikotin Zararları Nedir?
TürkBuhar 0 68
Nikotin nedir, nikotin zararları ve insan üzerindeki etkileri nelerdir?Nikotin patlıcangiller (Solanaceae) bitki familyasında bulunan güçlü bir uyarıcı ve alkaloid'dir. Nikotin insan vücuduna kolayca geçebilir. Vücuda alınış şekli burun, ağız, ciğerler yada cilt tarafından olabilir. Sadece 10 saniye içerisinde kana karışarak insan beynine kadar ula..
02 Ara Diasetilin Zararları
TürkBuhar 0 248
Diasetil, bileşimi 2,3-bütandion şeklinde olan bir kimyasal maddedir. Diasetil bazı meyva ve süt ürünlerinde fermantasyon sonucunda doğal olarak oluşabilmektedir. Bazı gıda türlerine yapay olarak tereyağı tadı vermek için eklenmektedir. Fakat diasetilin sağlık riskleri ortaya çıkmaya başladıktan sonra, diasetil kullanımına kısıtlamalar getirilmeye ..
26 Eki Carlo Erba
TürkBuhar 0 176
Grup merkezi Milano, İtalyada bulunan Carlo Erba firması 1853 yılında, Milanlı eczacı Dr. Carlo Erba tarafından, üretim laboratuvarı oluşturmaya karar vermesiyle kuruldu. Şirket hızla büyüdü ve Dr. Carlo Erba 1888'de öldüğünde sektörün dev firmalarından biriydi. CARLO ERBA Reaktifleri; Fransa ve Güney Avrupanın en iyi 2. laboratuvar reaktifi üretic..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.